Background

yol arkadaşınız...

Bizim Hikayemiz

Üreterek büyümeye inanlarla

Üretimin olduğu her alanda güvenilir bir çözüm ortağı ve gerçek bir partner olmak için çalışıyoruz.

Yıllarca biriktirdiğimiz bilgi ve becerimizle 2015 yılında başladığımız yolculuğumuz sırasında bize katılan dünya markası ürünler ve büyüyen ekibimizle üretimin olduğu her alanda güvenilir bir çözüm ortağı ve gerçek bir partner olmak için çalışıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

İhtiyacınız olan ürün ve mühendislik hizmetlerinde çözüm adresiniz olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Her geçen güçlenen ve büyüyen ekibimizle size daha geniş bir ürün gamı ve danışmanlık hizmeti sunmayı varoluş sebebimiz olarak görüyoruz.
Nova, sadece ürün satan bir firma olmaktan çok "ÇÖZÜM" üretme odaklı çalışıyor, öğreniyor, deniyor ve öğrendiklerini sizinle paylaşıyor... Uygulamalarda karşılaştığınız sorunlara yönelik çözümler, kullandığınız üründen maksimum fayda sağlamanız için ipuçları ve öneriler sunmaktan mutluluk duyuyoruz

Uluslararası Güven , Deneyim ve

Uzmanlık

Pazardaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek yaşam boyu öğrenme felsefesiyle çalışıyor, inovatif çözümler üretmeyi birincil şirket hedefi olarak görüyoruz.

Güvenlik

Destek

Eğitim

Mühendislik

Background

ÖNCELİĞİMİZ ; TOPLAM KALİTE

NOVA Endüstriyel olarak çözüm ortaklarımızla birlikte tüm müşterilerimize kaliteli ürün ulaştırmanın yanında eğitim ve destek faaliyetlerini önceliğimiz kabul ederek satıcı değil, "partner" olmayı hedefliyoruz .

signiture

Gelecek, Şimdi!

Neden Biz?

Kurulduğu günden bu yana "öğrenmeyi" temel ilke kabul etmiş olan şirketimiz, hizmet sunduğu sahalarda yeni çözüm yöntemleri geliştirerek, müşterilerinin üretimdeki maliyet ve zaman kayıplarını minimuma indirecek sürdürülebilir çözümler üretmek için eğitimi ve araştırmayı temel alarak çalışır.
Doğru ürünler ve doğru uygulamalar ile üretim maliyetlerini ve işlem zamanlarının azalacağına inanıyoruz. Tüm tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte bunun için çalışıyoruz.
Yalnızca ürün satan değil, "çözüm üreten" olmak birincil hedefimizdir. Üretimin olduğu her alanda firmalara ve çalışanlara destek olan bir "PARTNER" olarak büyümeyi hedefliyoruz.